BIOSUNTECbiosuntec letak

Technologii představují dva systémové produkty Biosuntec Home a Biosuntec Solar.

Biosuntec Home

Je ucelený technický systém pro novostavby, který zajišťuje větrání, topení, chlazení, ohřev vody a výrobu elektřiny. Poskytuje nejvyšší komfort bydlení za bezkonkurenční cenu s minimálními náklady na energie. Bližší nformace najdete v sekci "rodinné domy".

NOVOSTAVBY - SYSTÉM BIOSUNTEC HOME
Je ucelený systém, který zajišťuje větrání, topení, chlazení, ohřev vody a výrobu elektřiny. Je složen z fotovoltaické technologie, inteligentního řízení Biosuntec, tepelného čerpadla vzduch-vzduch a rekuperační jednotky.  Systém je za bezkonkurenční cenu, poskytuje plný komfort bydlení a náklady na energie v domě jsou na hranici současných technických možností. 

STÁTNÍ DOTACE PRO ENERGETICKY ÚSPORNÉ DOMY

Systém Biosuntec Home splňuje podmínky pro získání dotace Nová zelená úsporám. O vyřízení dotací se vám sami postaráme. Oslovte nás nejlépe již ve fázi projektování domu, kdy můžeme vašemu projektantovi doporučit drobné úpravy projektu, abyste získali nejvyšší možnou dotaci 495 000,- Kč.

CENA SYSTÉMU,  NÁVRATNOST INVESTICE

Cena komplexního systému se obvykle pohybuje od 390 do 490 tisíc Kč vč. montáže a DPH, dle velikosti a typu domu. Pokud získáte maximální dotaci, pořízení celého systému máte prakticky zadarmo a šetříte za energie již od prvního dne. Navíc získáte nejvyšší možný komfort bydlení s minimálními náklady na energie.

Biosuntec Solar

Je technologie pro efektivní využití energie, z obnovitelných zdrojů. Používá se pro ohřev vody, přitápění a může mít i další funkce. Je vhodná pro rodinné i bytové domy, sportoviště a firmy, kde ji lze výhodně použít i pro aplikace vyšších výkonů.

VOLEJTE: 605 167 927, anebo pište: ZDE

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.