DOMEXPO NITRA 14.-17.4.2016

Plánujete novostavbu či renovaci?

Pak je ideálním krokem právě návštěva kompletní stavební výstavy DOMEXPO od 14. do 17. dubna na výstavišti v Nitře.

500web

Jedenáctý ročník výstavy s heslem stavíme od A po Z, se pomalu blíží. I v roce 2016 bude probíhat jako doprovodnou akci oblíbené jarní výstavy Gardenia, která se pochlubí již svým dvacátým ročníkem. Kombinace výstav Gardenia a DOMEXPO není náhodná a jsou doplněny io výstavu solární techniky s názvem Solaris Nitra, kde se mohou návštěvníci poradit s odborníky o projektu s názvem Zelená domácnostem, jehož cílem je podpora ekologických řešení v domácnostech. Tyto výstavy představují dokonalé spojení, které přinese návštěvníkům znalosti a inspiraci do vybudování svého moderního, nízkoenergetického bydlení ale i do zvelebení svého nejbližšího okolí či zahrady.

DOMEXPO během minulých ročníků zaznamenalo opravdu nemalé úspěchy. Účast se zvyšuje každým rokem, vždyť naposledy bylo návštěvníků více než 43000. Výstava drží i rekord v podání neuvěřitelně rychlé stavby rodinného domu. Mistrem svého řemesla se podařilo v roce 2014 během výstavy zkompletovat rodinný dům za 37 hodin a 37 minut.

DOMEXPO bude i letos výstava, kde každý návštěvník získá kromě ucelených znalostí z oblasti stavebnictví i prostor pro konzultace na stavbu svého vysněného domu přímo s vystavovateli. Odbornost poradenství zaručí odborníci ze společností Cech kamnářů, Cech klempířů Slovenska a Komora kominíky Slovenska. Stavební výstava se neobejde bez ukázek konkrétních řešení ve výstavbě domů a zájemci budou moci nabrat inspiraci. Zastoupení na výstavě bude tvořené výrobci a prodejci nízkoenergetických staveb, garážových vrat, biokrbů, celulózové izolace vzduchotěsných systémů, saunového i koupelnového světa a mnoho dalších. Opravdu bohatá nabídka komplexní stavební výstavy může přivést všechny návštěvníky i během tohoto ročníku o krok vpřed k domu snů.

Proto pokud máte v plánu výstavbu či rekonstrukci rodinného domu nebo chalupy, na výstavišti v Nitře najdete vše potřebné. Organizátoři se na všechny návštěvníky velmi těší a už nyní jsou všichni srdečně zváni aby si mohli splnit svůj sen o domě a zahradě.

MAPA:

mapa domexpo

Obrázok1 Obrázok2

 

Sejdeme se spolu na výstavě DOMEXPO 2016, přijďte s námi osobně zkonzultovat naše katalogové projekty ARCHON + a dozvíte se, jaké další benefity k projektu pro Vás máme připraveny!

 

IMG_8988

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.