REALIZACE DOMů

 

 DŮM V AMARYLKÁCH 3     konkurs_foto_520_file7    konkurs_foto_520_file4  
         
  DŮM V IDAREDECH    DSCF2656     DSCF2650  
       
   VILA JULIE VER.2    willa_julia__4     willa_julia__3  
       
  VILA VERONIKA 3    image7     image5  
       
  DŮM V KALATEÁCH    dom_w_kalateach         dom_w_kalateach_  
       

Na doplnení galerie se pracuje.

Další realizace najdete na: www.projektyarchon.sk

 

JAK SE STAVÍ S ARCHONEM+ ?

Jsme stavební společnost a k ARCHONu jsme se dostali přes zákazníka, který našel projekty na internetu. Ihned mě oslovila architektura, rozmanitost, funkčnost, hravost projektantů, kteři se nesnažili vytvořit co „nejjednodušší projekt“, ale naopak ponořili se do detailů, aby byl projekt maximálně vybroušený. Co projekt to originál. Projekty ARCHON si mě získaly, JSOU TO DOMY KTERÉ NEPŘEHLEDNĚTE a na rozdíl od projekčních firem působících na našem trhu déle jsem přesvědčen, že domy od ARCHONu si zaslouží a jsou předurčeny k tomu, aby se staly lídry na trhu.

Stává se už skoro pravidlem, že při výstavbě si chodí prohlížet stavbu lidé ze širšího okolí a vidí jak jim to roste před očima. I na základě tohoto vznikl názor s kterým se dá jen souhlasit - domy od ARCHONu jsou jedinečné a nezaměnitelné.

Jsou navrhovány s většími požadavky pro stavebníka, aby poskytovaly větší komfort a užitkovost pro uživatele. Je vhodné a doporučujeme před každou realizací konzultovat stavbu vzhledem k lokalitě a stavebním materiálům, které mají být v realizaci použity, stejně tak každou sebemenší změnu vůči projektu. Určitě doporučujeme svěřit stavbu do rukou odborníkům, aby konečný efekt byl takový jaký má být - zkrášlení pozemku a pozvednutí celého okolí. Když už je stavba hotová - překvapí Vás vnitřní prostor a příjemný pocit z domu.

Osobně jsem rád, že stále více lidí při volbě projektu a domu zvažuje víc než jen nutnost bydlení, bere v úvahu také estetiku, funkčnost a výjimečnost. Právě proto si při výběru projektu zvolí ARCHON, něco výjimečného, neboť každý z nás je výjimečný.

Pan Martin Dragúň, jednatel stavební 
společnosti Domček s r.o.
07.01.2011

 

Níže si mužete prohlédnout stavby realizovány podle projektů Archon+ společnosti Domček s r.o.

Dům v orlíčcích

Dům mezi kdoulemi 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.