KERAMICKÝ DŮM

MODERNÉ NÍZKOENERGETICKÉ DOMY

Objevte kouzlo keramických montovaným domů, které Vám umožňují neskutečně rychlou výstavbu. Jejich protipožární odolnost nemá konkurenci, napadnutí roztoči je vyloučené, při použití minerální vlny jako tepelné izolace jde o difúzně otevřenou stavbu, takže dům dýchá. Odpadají obavy z dřevěných montovaných domů a přitom dostanete montovaný dom, který je v podstatě zděný. Dům, jehož stěny mají dokonce akumulační schopnost (jako jediný druh staveb) takže teplo z domu během vytápění stěny absorbují a při výpadku vytápění, teplo odévzdávají zpět do domu. Výhod keramických montovaných domů je mnoho a o nevýhodách se nedočtete nikde, jde o stavbu z výlučně přírodních materiálů, o zdravé bydlení, které si zasloužíte, které chcete dát své rodině. Instalácí moderních technologií 21. století váš DŮM získá nejen na hodnotě, ale i na komfortu a úspoře energií.

Jak vzniklo toto video? 
Prišli jsme ráno v 9.00 hod a začali jsme filmovat. Odcházeli jsme ve 14.00 hod. Co bylo postavené, když jsme odcházeli?

Dům jako dílo a hodnota
K přednostem, jako je nízká cena a krátký čas výstavby, které vyplývají z použití technologie PRAEFA, se přidruží i ty, které vyplývají ze způsobu výstavby masívních domov, neklesající hodnota stavby a dlouhá životnost. Životnost domu je vzhledem na použití našich materiálů prakticky neomezená, to dokazuje aj fakt, že Vám nabízíme jednu z nejdelších záruk na trhu a to 50 let. Pokud je dům pod kvalitní střechou a nedochází k mimořádným destrukčním vlivům prostředí, tak se může počítat na stovky let.

Našim klientům nabízíme montované domy stavěné na základě keramzitové technologie, která je v Evropě nesmírně ceněná a je standardním segmentem moderního stavebnictví.

Systém PRAEFA
Všechny montované domy  jsou realizované v technologii PRAEFA®. V západní Evropě se tento systém úspěšně používá od roku 1973. PRAEFA® umožňuje rychlou a jednoduchou stavbu energeticky úsporných, ekologických montovaných rodinných a bytových domů. Tato technologie šetří materiály pro povrchovou úpravu a hlavně zajišťuje optimální tepelné podmínky a příznivé mikroklima interiéru.
V systému PRAEFA® se podle libovolného architektonického projektu provádí stavba montovaného domu s využitím elementů stěn s připravenými okenními a dveřními otvory, včetně otvory, trubkami a drážkami pro instalaci vytápění, elektroinstalace a vodovodu a odpadu. Hlavní složkou stěny PRAEFA® je keramzit – kamenivo v podobě keramických kuliček, získávané vypalováním zvláštního druhu jílu při teplotách cca 1200 C.

Paropropustné stěny, které dýchají
Abyste se cítili dobře, potřebujete stěny, které dýchají.  Naše stavba je difúzně otevřená tedy paropropustná, což  silně obmezuje tvorbu plísní. Faktor paropropustnosti μ se pohybuje mezi 8 až 12 v závislosti na statické nosnosti steny.

Účinná izolace garantuje příjemné vnitřní klíma
V zimě příjemné teplo, v létě příjemný chládek. Zabezpečte si to prostřednictvím hmoty s vysokou izolační schopností ze stěn z keramického kompozitu.

Stupeň neprozvučnosti
Vnitřní členitost struktury stěn zajistí výborné zvukoizolační vlastnosti, které s rezervou splňují požadavky příslušných norem. Stupeň neprozvučnosti “Laipor-Siopor” vnější stěny od Rw 51 vám dává jistotu pro mnoho útulných a zotavujících hodin a pokojný spánek.

Stěny z keramzitu se vyznačují především těmito vlastnostmi :
- teplé – akumulují teplo vytvářené uvnitř domu, teplo je vyzařované zpět, když ho nejvíc potřebujeme

- tiché – struktura stěny umožňuje pohlcovat zvuk 
- odolné
- nehořlavé, nejvyšší třída ohněvzdornosti
- odolné proti plísním
, hmyzu a hlodavcům

- ekologicky nezávadné 

Cenová garance
Po podpisu smlouvy o dílo, garantujeme stálost ceny. Tak jako máme my garantovanou cenu od našich dodavatelů, tak Vám ji garantujeme i my, takže po odevzdání stavby nezaplatíte ani o korunu navíc, než je dohodnuté ve smlouvě.

Bezkonkurenční protipožární odolnost
Dalším důležitým faktorem při stavbě domu, je protipožární odolnost materiálů. Při použití nehořlavých izolačních materiálů nosná konstrukce z technologie PRAEFA garantuje třídu požární odolnosti F 180.

Záruky našich montovaných domů
Nabízíme Vám záruku na stěny budovy z technologie PRAEFA 50 let. Jsme jedna z mála stavebních společností, která Vám poskytuje tak vysoké záruky na životnost našich montovaných domů.


V případě zájmu o výstavbu Vašeho domu touto technologií, kontaktujte naši projekční kancelář PREDOMOV s.r.o 

605 167 927, nebo email: zde

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.