Zahradní nábytek

Teakový nábytek z Indonésie

Na výrobu teakového nábytku se používá výhradně dřevo z obnovitelných zdrojů - plantáže teakového dřeva jsou převážně ze střední části Jávy. Na výrobu se používá jádrové dřevo první třídy, ve kterém se nachází nejvíce olejové pryskyřice. Typ A může být vystaven celý rok vnějším podmínkám.

Třídy kvality mohou být: A,B, a C. Kvalita C je sice o 70% levnější, pouze s teakem nemá nic společného kromě názvu. Dřevo je měkké, nestálé, praská, a pokud je vystaveno vnějším podmínkám, zpravidla do 2-3 roků je znehodnocené.

Nábytek Fa KOPA se vyrábí přímo na Jávě pro společnost Fa KOPA už 6 let, řadí se mezi nejlepšího výrobce zahradního teakového nábytku v Indonésii. Spojení jádrového dřeva, designu a moderní technologie je zárukou trvanlivosti, příjemného pocitu a komfortu.

Společnost PREDOMOV s.r.o. spolupracuje se spol. Fa KOPA od roku 2013 a nabízí teakový zahradní nábytek za stejné ceny jako výrobce s možností prohlídky, odzkoušení v prodejně na Zlatovské ulici 9A, Trenčín.

 

Povrchová úprava - všechny výrobky jsou leštěné a 2x ošetřené teakovým olejem s UV filtrem. Díky této úpravě se nevyskytují skvrny, prodlužuje se životnost a nábytek je velmi příjemný na dotek. 

Detaily zpracování, spojů mosazného kování:

 

                   
                   

 

 
192
48480119248480
Značky

Stránka 1 z 5 - 89 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 89 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.